با ایران کارت
پول رفته به جیب برمی گرده!

ایران کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت های کارت های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارد ولی با این مزیت که درصدی از مبلغ خرید را بابت هر نوع خریدی که انجام می دهید به کارت شما بر می گرداند.
با هر خرید، شما امتیازاتی هم می گیرد که در حساب من قابل مشاهده است.
همچنین مراکز خدمات متنوعی مانند رستوران ها، فروشگاه ها، باشگاه‌ها، مراکز تفریحی و سرگرمی و هتل‌ها و … برای دارندگان ایران کارت با درصد قابل توجهی از برگشت نقدی در نظر گرفته شده است که بر اساس سطح کارت شما متفاوت خواهد بود، که لیست آن ها را از اینجا می توانید ببینید.

ایران کارت را به راحتی و حتی به صورت آنلاین می توانید سفارش دهید.

مزایای ایران کارت

دارا بودن یک کارت خرید بانکی با تمام مشخصات یک کارت شتاب

استفاده از خدمات ویژه دارندگان ایران کارت نظیر تخفیف در فروشگاه ها، خدمات مسافرتی، مراکز فرهنگی، هنری و …

کسب امتیازهای ارتقاء و ارتقای سطح (رنگ) ایران کارت

امتیاز نقدی از 0.75 تا 1.5 درصد مبلغ خرید ماهانه از هر کارتخوان بانکی (براساس نوع و رنگ کارت )

وجود پورتال ایران کارت برای بازبینی و پیگیری کلیه خدمات و مشاهده ی میزان امتیاز نقدی و امتیازات اختصاص یافته

شرکت در جشنواره ها و رویدادهای ویژه دارندگان ایران کارت

دریافت خدمات جانبی نظیر اطلاعات خرید و امتیازات کسب شده از طریق پیامک

عضویت در یک طرح وفاداری در سطح ملی با مزایای غیر قابل رقابت

سطوح ایران کارت

مشابه سایر سامانه های وفاداری مشتریان موفق در تمام دنیا، به منظور ایجاد انگیزه، رضایت مندی و نشاط بیشتر مشتریان در استفاده از ایران کارت، و برای بهره برداری بهینه از این سامانه، ایران کارت نیز در 4 سطح یا رنگ در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که هر یک دارای میزان امتیاز نقدی و خدمات ویژه ای متناسب با سطح خود می باشند.
این سطوح به ترتیب عبارت هستند از:
آبی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم
سطح اول ایران کارت ( کارت آبی) به سادگی، تنها با ارائه درخواست شما، در اسرع وقت صادر می گردد و شما فرصت خواهید داشت با کسب امتیازهایی که از طریق استفاده از کارت خود به دست می آورید، سطح کارت خود را به ترتیب به نقره ای، طلایی و پلاتینیوم ارتقاء دهید و به همین ترتیب از امتیاز نقدی و امتیازات بیشتری بهره مند شوید.
برای آشنایی با هر یک از سطوح ایران کارت و هم چنین اطلاع از میزان درصد امتیاز نقدی، امتیازات و شرایط حفظ یا ارتقای آن ها، روی تصویرکارت مورد نظر کلیک کنید.

فروشگاه آنلاین ایران کارت

ایران کارت بابت خرید از فروشگاه اینترنتی تا 40% امتیاز بیشتر به شما اهدا نموده است، با صرف این امتیاز نقدی ایران کارت، می توانید بدون پرداخت پول از این فروشگاه خرید نمائید.و همچنین در صورت خرید نقدی با ایران کارت خود از این فروشگاه 3برابر حالت معمول امتیاز ارتقاء خواهید گرفت و زودتر به سطوح بالای ایران کارت دست پیدا می کنید.

خدمات ویژه و مراکز طرف قرارداد

در سطوح 4گانه ایران کارت خدمات ویژه خرید کالا، دریافت خدمات از مراکز طرف قرارداد و خدمات ویژه VIP در اختیار دارندگان محترم ایران کارت قرار می گیرد.

سامانه وفاداری و باشگاه های مشتریان ایران کارت

سامانه وفاداری ایران کارت یک سامانه بسیار ویژه است که نظیر آن تاکنون در کشور اجرا نشده است. ابزار اصلی این سامانه برای ارائه خدمات بهینه به مشتریان، یک کارت بانکی با همین عنوان می باشد. ایران کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. این کارت علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی های کارت های بانکی، دارای مزایایی نظیر امتیاز نقدی بخشی از مبالغ هزینه شده از طریق دستگاه های کارت خوان بانکی (pos) و درگاه های پرداخت اینترنتی می باشد، هم چنین دریافت امتیازات تراکنش خرید بر اساس مبالغ خرید نیز موجب تمایز این کارت از سایر کارت های بانکی شده است.

درخواست ایران کارت

از طریق مراجعه به تمامی شعب بانک آینده درسراسر کشور و یا مراجعه به پیشخوان های صدور در برخی مراکز تجاری ، ایران کارت خود را دریافت کنید و یا از طریق لینک زیر درخواست خود را همین الان ثبت کنید …

همچنین مدیران محترم شرکت ها و موسسات اداری و تجاری در صورت تمایل می توانند برای مشتریان یا کارکنان سازمان خود، تقاضای صدور ایران کارت نمایند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با امور مشتریان ایران کارت تماس بگیرید: 41802 – 021

اپلیکیشن ایران کارت

با استفاده از اپلیکیشن می‌توانید سریع و ساده از تمام پیشنهادات نزدیک به خود با خبر شوید، وضعیت حسابتان را بررسی کنید و از تمام امکانات «ایران کارت» یکجا لذت ببرید!

  ویدیو ایران کارت ویدیوهای ایران کارت

ایران کارت برای آشنایی هر چه بیشتر و بهتر شما ویدئوهایی را آماده می کند که بصورت  مستمر در حال افزایش هستند. ویدئوهای کوتاه و متنوع درباره «ایران کارت» و قابلیت‌های جذاب آن را تماشا کنید.